Prodáno/Pronajato

Zpět k nabídce

Braškov-Valdek RD 6+kk /2B/2G/bazén, sauna, poz. 1444 m2

Evidenční číslo: RP1121
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Akátová, Braškov
Cena: 25 000Kč/měs
Poznámka k ceně: + poplatky
25 000Kč/měs

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám Exkluzivně k pronájmu od 1.6.2017 velkoryse řešenou prostornou vilu s krytým bazénem, saunou a dvougaráží v těsné blízkosti lesa v obci Braškov - Valdek. Jedná se o třípodlažní, zrekonstruovaný dům vsazený do okrasné zahrady se vzrostlými stromy, která poskytuje maximální soukromí. Vzdušný dvouúrovňový prosklený prostor s bazénem 8x5 m (se slanou vodou) je průchodný z obývacího pokoje a jídelní haly až do zahrady. Ve sníženém přízemí vily se nachází tři pokoje, sauna s masážním sprchovým boxem a technické zázemí domu s kotelnou. Toto patro má též samostatný bezbariérový vchod z venku. Přízemí vily tvoří prosvětlená jídelní hala spojená s obývacím pokojem a kuchyní, vstupní zádveří a koupelna s masážní vanou a toaletou. Dominantu tvoří obytný prostor s krbem a dále propojení s bazénem, či přímým vstupem do zahrady. Ve druhém nadzemním podlaží jsou dva větší pokoje obložené dřevem a koupelna opět s masážní vanou. Úložný prostor poskytuje několik vestavěných skříní v každém patře vily.
Prostory jsou v patře klimatizovány. Je zde dále vnitřní kamerový systém, domácí videotelefon, centrální vysavač a napojení na centrální pult ochrany.
IS: elektřina 230/400V, obecní vodovod, plyn, kanalizace. Zahrada okrasného charakteru s již vzrostlými stromy a keři byla odborně založena, včetně samozavlažovacího systému a je chráněna ze všech světových stran zdí z bílých cihel. Ke zpříjemnění patří i zahradní posezení s krbem, kryté elektrickou pergolou. Obec náleží k velmi vyhledávaným lokalitám pro bydlení a poskytuje základní vybavenost.Výborná dopravní dostupnost do Prahy, Kladna a Unhoště. V blízkém okolí je možnost sportovního vyžití golf (2km), cyklotrasy, lesy, atd.
Jelikož není známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Akátová, Braškov
Cena obsahuje + provize RK

Plochy

Plocha zastavená: 234m2
Plocha zahrady: 1444m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 2
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky: vyhláška 78/2013 Sb.

Vybavení objektu

Zahrada, Bazén, Garáž, Sklep

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny, Novostavba

Dopravní dostupnost

MHD, Autobus

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Telekomunikace:

Internet, Kabelová televize, Telefon

Máte otázku?